Aktīviem bērniem patīk ballīte pie ūdens
Meklējat kaut nedaudz atšķirīgu dzimšanas dienas ballīti no ierastajām? Dzimšanas dienas svinības Buru Skolā ir piemērotas zēniem un meitenēm vecumā no 8 līdz 14 gadiem. Meties stilīgākajā bērnu dzimšanas dienas ballītē kāda jelkad tev ir bijusi!
Mūsu komanda
Mūsu pieredzējušie un kvalificētie instruktori nodrošinās, lai jubilārs un viņa draugi pavada  lieliski laiku uz ūdens ar spēlēm un daudz jautrības.

Mūsu instruktoriem ir:
• Laba humora izjūta
• Lielisks dzimšanas dienas plāns, kas piepildīts ar spēlēm un aktivitātēm
• Liels mērs ar pacietību
Drošība
Aktivitātes laikā visiem ballītes dalībniekiem būs jāvelk drošības veste, kuru izsniegs Buru Skola. Tāpat mūsu instruktori atradīsies drošības laivā blakus bērniem viņu aktivitāšu laikā uz ūdens. 
Laiks
Ideāls ballītes garums ir 2 stundas. Divās stundās mēs apgūstam ievadinstruktāžu jūsu izvēlētajā aktivitātē (vindsērfings, burāšana vai SUP dēļošana),  jautras spēles mazliet izglītošanās un dažas sacīkstes. Atkarībā no izvēlētās aktivitātes, laika apstākļiem un bērna vecuma mūsu komandai ir ideāls ballītes plāns.
Aktivitātes
Izvēlieties no:
• Vindsērfings
• SUP dēļošana
• Burāšana

Vislabākais ir izvēlēties vienu aktivitāti, lai gan mēs varam arī sakombinēt vairākas.   Mūsu komanda patur iespēju piedāvāt alternatīvu aktivitāti, ja izvēlētā aktivitāte nevar notikt nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ. Mēs strādājam visos laika apstākļos, kad spīd saule un, kad līst lietus. 
BBQ un uzkodas
Ja vēlaties pirms vai pēc ballītes uzkodas, tad mēs varam jums piedāvāt savu gāzes BBQ, galdu un krēslus, kuru izmaksas ir aprakstītas zemāk. Pārtiku un dzērienus jums vajadzēs nodrošināt pašiem.
Mūsu ieteikums ir ēdienu uzņemt pēc aktivitātēm.
Izmaksas
Maksājumus var veikt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz Buru skolas kontu.
1- 6 bērni  - 35 EUR par bērnu
7-12 bērni - 30 EUR par bērnu
13-20 bērni - 25 EUR par bērnu

 
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums